Z jakiej przyczyny mamy głupie przepisy

Posted on by

Jak nader lubicie jechać po naszych krajowych drogach? Oczywiście chodzi o te wszystkie dziury. Z jakiej przyczyny po wszelkiej zimie mamy niezwykle horrendalny wysyp brygad, jakie modernizują te nasze bajeczne drogi. Z jakiego powodu nie zdołamy mieć zwyczajnych dróg?

Prawdopodobnie taki chaos będzie dopóki o wygranej w przetargu będzie kwalifikowała cena. Domieszki kosztują i absolutnie wiemy, iż za nadzwyczaj solidną jakość wypada zapłacić. O ile aktualnie mamy taka sytuację, że zwycięża ów, jaki udziela najmniejszą cenę, to na czym oszczędza?

Bezsprzecznie na towarach. Dlaczego nie na pracobiorcach? Gdyż to już dawno jest na nader małym poziomie i tutaj już nie da się pod każdym względem nic wyciągnąć. Znacie co wpienia najniezwyklej? To, iż tępaki, jakie rządzą naszym krajem totalnie wiedzą, że za te wszystkie oszczędności i tak zapłacimy wszyscy.

Z jakiej przyczyny nie da się tak ustawić prawa, by instytucja, która robi taką drogę opłacała prawdopodobne naprawy? Idzie bezsprzecznie, jednakże jak by to weszło w życie, wobec tego dokonanie takiej drogi nadzwyczaj by znienacka poszło do góry. Bezspornie jakość takiej drogi by wysoce się podniosła.