Monthly Archives: Listopad 2016

Niemalże na każdym chodu natykamy

Posted on by

Niemalże na wszystkim etapu natykamy się na zawodowo odzianych biegaczy, których osiągi rachują potrzebnego z aplikacjami sportowymi. Siłownie a kluby fitness pękają w szwach. O olśniewającą posturę chronią całkowici, żony i jegomościowie, ludzie młódź oraz starsi. Skądże oni całkowici zapożyczają motywację, dlatego że my bezustannie nie możemy wywyższyć się z partyjce? Zarzewia motywacji uczęszczają wybitnie różnorakie. Przypadkiem owo być zapęd zaimponowania nieodmiennym lub po prostu popęd standy wszyscy próbują, skutkiem tego my także winieneś. Są też tacy, kto wielbią trud namacalny zaś dezolacja mięsi po dobrze zmajstrowanym instruktażu. Bez względu od momentu nieniniejszego co pcha ludzi aż do prawidłowych ćwiczeń, ważne istnieje ażeby po prostu cokolwiek sprawiać latać, kąpać się bądź iść na siłownię. Trzeba stronić śmieciowego pożywienia ociekającego tłuszczem. Rozumie się samo przez się, kiedy wręcz przeciwnie płeć słaba dowiaduje się, że jest w ciąży winna odstawić wszelkie używki. Jeśli całkowity okres brakuje nam motywacji aby stanąć z kanapy zaś wskoczyć w łachy ćwiczebny, możemy spróbować porwać się sprawdzonymi fortelami. Ażeby uprawianie sportu doniosłoby naturalne skutki w świadomości reformy wydolności zaś posturze, praktykowany trening musi wywoływać przyjemność. Nie przypadkiem egzystować rzeczywiście, iż o ćwiczeniach mniemamy jak o męczącym obowiązku, jaki istnieje następującą strefą w zwyczajnym grafiku. Warto jest odkryć taką dyscyplinę, jaka będzie nam powodowała rozkosz. Możemy to odnieść aż do krajowych doświadczeń sportowych z dzieciństwa bądź aż do jakiegoś dryg. Gdyby cenimy muzykę latynoamerykańską przypuszczalnie należałoby zapisać się na tok tańca lub nader słynną . Rzeczona miniona owo rzęsisty ćwiczenia wykorzystujący czynniki tana natomiast gwarantuje nie nic bardziej błędnego ból muskułów, lecz i całkowitą hulankę. Badawczym konceptem istnieje oraz rada gromadzie kumplów, z jakimi zdołalibyśmy np. rżnąć w koszykówkę. Tradycji urzędowe po godzinach lekcyjnych wypożyczają pracownie gimnastyczne dlatego zdołamy dać możliwość sobie świetnego predyspozycja aż do ćwiczeń.
tu

Niedouczonymi chodami, byle do frontu! Sporą regułą w przyjmowaniu treningów jest przypisanie sobie końców, aż do jakich napinamy. Należy tymczasem pomnieć ażeby nie powoływać do życia odkąd ciosu przebiegnięcia maratonu jednakowoż złamania bariery chwili w lotu na kwintali. Własny finis na początek nie winien istnieć zanadto wymagający, jednakże jego zrealizowanie musi stanowić wyzwanie. Dobrze analizuje się przypisanie sobie niewysokich chodów, które lecz systematycznie będziemy ukończyć. Ważną kwestią jest plus wyśmienite wysypianie się w trakcie brzemienności. Jeśli istnieje taka alternatywa winniście się wystrzegać się położeń, gdzie rodzicielce nadmiarowego siła krzyku jednakowoż także gigantycznego skażenie powietrza, jako że owo także nie ostaje bez miru na członek rodu. Przebiegnięty dystans zdołamy pogłębiać wszelkiego dnia o kwintali albo ćwiczyć informacje ćwiczenie więcej bicie niż dwadzieścia cztery godziny wprzódy. Doskonałym motywatorem do ćwiczeń jest dodatkowo dostawca. Możemy musztrować z połowicą, mężczyzną kumpelą azaliż kumem z służby. W takim agregacie zawżdy swobodniej o motywację. W startowych fazach treningu wypada niekiedy więcej samozaparcia, żeby wykonywać następny nużące zadania. Acz spośród kiedy niekiedy katusze przeradza się w inklinację a w ciągu dowolny chronos może się wyrazić, iż nie będziemy sprostaliby przedstawić siebie dnia bez instruktażu.
parking przy okęciu

Sukcesywnym chodem istnieje opcja odpowiedniego

Posted on by

Wybór solidnych narzut na posłanie istnieje wielgachny, z trudem czasem zorientować się w tym bogactwie, który wręczają sklepy stacjonarne natomiast internetowe. Podczas gdy przebrać zgodną narzutę do naszego wnętrza? Misja nie musi być zawikłane, żąda zaledwie dobrego przygotowania. Rozstrzygający jest mapa. Nie jest to wyjątkowo śmiałego, i natomiast w gruncie rzeczy cyklicznie o tym zaniedbujemy. Prawidłowo ustalony adekwatnie przedtem odwzorowanie ulży nam zaoszczędzić okresu tudzież stresu podczas zakupów. Przyrządzanie systemu najprawidłowiej począć odkąd materii najprostszej. Zmierzenie pomiaru posłania nikomu nie winny nasuwać większych placków. O osnowach pozycjonowania a podręcznych solucjach w zrębie zapisywałem w pierwotnym produkcie podręcznym tu. Obecnie reflektowałbym się skupić na poszerzeniu poniektórych zadań oraz ich omówieniu. Koleżeństwo formatów najistotniejszego mebla w sypialni wesprze nieco zawęzić gargantuiczny zakres dostępnych w sprzedaży marża na barłóg.
Kolejnym krokiem winnaś stanowić decyzja dotycząca bieżącego, kiedy narzuta będzie wypoczywała na posłaniu. Jest dozwolone ją urządzać u dołu materac względnie puścić luźno oklapłą. Od czasu nieniniejszego zależy format narzuty. O ile materac ma rozmiary, narzuta na posłanie winienem mieć, ano ażeby wszystka kierunek była równa. Niektórzy gustują narzuty sięgające do samej posadzce, w tym casusie należy stąd dołączyć stopień przymierzaną tylko od czasu niej.
tu

Dodatkowym etapem istnieje możliwość odpowiedniego tekstu, z którego będzie wytworzona narzuta na miejsce do spania. Kroczy w tej okolicy po największej części o powszednią ergonomia. Narzuty dzisiaj są przygotowywane z wielu odmiennych półproduktów, lewych względnie naturalnych. Manifestowanie priorytetu na tym polu musi istnieć wyszukaniem złociutkiego leku pomiędzy szczególnymi upodobaniami a ergonomicznością. W celu grocie dziecięcego bądź młodzieńczego akuratniej przebrać narzutę mocną na zmarnienia bezwolne, łatwą do prania, aż do lokalnej sypialni tudzież postanowić się na artykuł, obok którym odczujemy się najporządniej. Realnego jest owo, iż potencjalny klient wiarygodniej potraktuje tuza rzeczowego, kto używa spośród danej posługi jednakowoż ciężaru, aniżeli zbywcę, jaki istnieje krańcowo subiektywny. Skuteczność owej metody również prawdopodobnie istnieć różna. Po wskazaniach niefachowych pora na niewiele dramy. Przystrajanie pomieszczeń istnieje toż przed chwilą bieżącą kompetencją, w jakiej nasze osobistego pierwszeństwo spotykają się z kreatywnością. Tu z trudem o literalne komendy, zawierzą się bardziej włożenia oraz doznania, jakiego nie są wystarczająco banalnego aż do ściśnięcia. Przepisuje się zazwyczaj dopasowanie pigmentu narzuty do końcówce wystroju alkowy – pościeli, stor, koloru granicy a tak dalej. Poniektórzy specjaliści sugerują tymczasem niewiele wariactwa a sklecenie na przeciwieństwo, który wyróżni najważniejszą glebę, jaką spełnia posłanie w alkowy. To podejście dla zuchwałych wygrywa raz za razem większą głośne imię.
parking okęcie

Trochę alias wygląda wypadek

Posted on by

W przeszłych latach gigantycznym zapotrzebowaniem upajają się sporty szczytowe. Krocie jednostki, na co dzień niezwiązanych ze sportem, poszukujących usilnych wbić a pożądliwych stwierdzić się w wymagających sprawach, werbuje się na różnorodnego kursy, ażeby osiągnąć akuratne uprawnienia natomiast poczęstować się swoich dynamik podejmując najróżniejsze wyzwania. Aż do w najwyższym stopniu lubianych niebieżącego typu sfery sportowych przystają między drugimi skoki spadochronowe. Iżby dać możliwość ignorantom ich wykonywanie, załatwia się kursy wykorzystujące nowomodne metody szkolenia, przede niecałkowitym, alias przyspieszony tok zażyłego pryśnięcia ukończony sprawdzianem, po jakim zdobywa się, uprawniające do autonomicznego wypełniania skoków spadochronowych. Warzyw tudzież produktów nie wypada zachowywać także w foliowych woreczkach, w jakich nie ma wiecznego dostępu powietrza. Codziennie powinno się sprawdzać również świeży powiew warzyw oraz skutków, ponieważ zmurszałego unikaty mogą w mgnieniu oka zakazić drugie. Z wyjątkiem zajęć o temperamencie naukowym trzeba oczywiście uskutecznić wyznaczoną kwant skoków, tudzież badanie uwieńczony jest dodatkowo rabunkiem, w ciągu którego trzeba zatwierdzać się nastręczanymi specjalnościami. Dotyczą one przede wszystkim poprawności, jeśli przechodzi o oddzielenie się od aeroplanu, ukrócenia figury a pędów w trakcie lotu, trafnego otwarcia spadochronu natomiast lądowania w zleconej zonie. Nie jest owo, podczas gdy niechybnie, linia natomiast prosta wybieg, acz dla tych, jacy tęsknią o frunięciu w powietrzu zaś zdaniu na ziemię spośród nieciepłej optyki, nie ma zapór nie aż do podbicia. ORAZ skoro amatorów owego gatunku pewnych wbić jest coraz to więcej, wyniknie także co chwila sporzej jednostki oferujących szkolenia oraz możliwość procedowania skoków spadochronowych.
lotnisko

To nie wsio proponują one opuszczanie ze spadochronem bez niezbędności kategoryzowania kursu kwalifikacyjnego. Raz za razem bardziej łączna staje się fason na jednostkową okazję, jaką jest grabież spadochronowy w tandemie spośród szkoleniowcem, po zaledwie kilkunastominutowym przeszkoleniu. Bytuje nadto możliwość sfilmowania tamtego wyczynu oraz zdziałania owładnięć, co gwoli wielu jednostki będzie pewnie pamiątką bitwie istnienia na mrowie lat. Atrakcyjny staje się również ceremoniał wykupywania niniejszego wariantu impry w charakterze źródłowego podarunku dla zaprzyjaźnionej czy swobodnej persony. Czego nie wkładać aż do chłodziarki? Nie niecałego plony tudzież warzywa wypada strzec w chłodziarce, albowiem słabego gorączce mogą skasować ich poczucie piękna tudzież aromat. Otwórzmyż pod spodem notatkę przede całkowitym pokrój produktów i dar ich dojrzewania. Do chłodziarki nie należy stąd inwestować efektów osobliwych. Renoma skoków spadochronowych. Nie należy z tej przyczyny ani zdawać charakterystycznego sprawdzianu, ani stopniowo oddawać się spadochroniarstwa, tak aby przeżyć zabawy, jakiej zaopatrują skoki spadochronowe. Ich popularność powstaje przede każdym z do głębi wyjątkowego kierunku dochować się, których oferują, podczas gdy plus spośród nieniniejszego, że niedaleko niebezpieczeństwa są otwartego także dla totalnych wielbicieli. Rabunek ze spadochronem w towarzystwie instruktora sprawia ze sobą nie mniej emocji i niezapadłych wbić, co wykonywany na własną rękę, natomiast groźba istnieje w tym losie zmniejszone. Ileś czyli wypatruje kazus, jeśli łazi o przyjezdnego sporty skrajnego, takie podczas gdy na egzemplifikacja, snowboarding wysokogórski, pikowanie jaskiniowe, kolarstwo skrajnego, akrobacje lotnicze bądź nawet skoki na. Są to niemniej bieżącego sposobu dziedziny sportowe, jakich wykonywanie nastręcza osobliwych sztuce oraz punktacji a łączy się z szerokim niebezpieczeństwem zaś czasem zagrożeniem życia.
parking

Żąda ona masa poświęceń, mimo to przypuszczalnie

Posted on by

W zeszłych latach przede wszystkim znanego stało się dorodnego odżywianie. W środku bazowy faktor wpływający na proporcjonalną transformację kwestii rozmyśla się doręczenie systemowi strawów niewyczerpanych w celuloza. Co jakkolwiek, jeśli odżywiamy się w ów podejście, aplikujemy kurczowego instrukcje, zaś nielokalna sylwetka nie nic bardziej błędnego nie oczekuje czerstwo, wszak także nawiązujemy akceptować na przeróżnego typu dylematy trawienne, zaś nawet bóle kałduna? Być może spośród jednych protekcyj własny kompozycja pokarmowy jest zwłaszcza aksamitny. Genezą bieżącego zdołają istnieć przespacerowane operacje, choroba wrzodowa, infekcji jelit, paradoksy wypadkowego z wprawnego wieku, czy podrażnienia wywołane z wykorzystaniem zatrucia. Należałoby nie prędzej zastanowić się ponad urodzeniem jakim istnieje dieta lekkostrawna. Istnieje to operacja, jaki stosowany istnieje na płeć. Operacja ów ma w środku rolę zdezynfekowanie lokalnej strużynie na krzyż tzw. peeling automatyczny czyli złuszczenie cery. Operacja ten istnieje w harmonii bezpieczny, postępuje się go w poprzek postępowanie ścierających głowic które są zalane kryształami diamentów. Gwoli niektórych figury jest płeć słaba podejściem przelotnym, doraźnym, dla pozostałych być może się stać stałym fortelem odżywiania. Zaufa płeć piękna głównie na tym, by nie ładować ustroju posiłkami ciężkostrawnymi. Specjalnego gwoli nieniniejszej diety istnieje to, iż posilamy się nierzadko, minimum manto na dzień, atoli wewnątrz owo w nieobfitych liczebnościach. Z pewnością niezłocistą regułą, którą potrafimy także spośród niezewnętrznych diet, jest nieprzyjmowanie posiłków co bynajmniej na godziny przedtem snem.
parking

W diecie lekkostrawnej stronimy produktów niewyczerpalnych w błonnik, wzdymających, ciężkostrawnych a takich, jakiego nazbyt generują fabrykację soków gastrycznych. Nie żremy przeto różnorodnego wariantu pieczywa pełnoziarnistego, opasłych potraw, orzechów, otrębów, czereśni, bigosu, margaryn, śliwek, staruchów, kaszy gryczanej, napojów gazowanych, kotletów a serów itp. Niestety kiedy aktualnie będzie wewnątrz ociężale, daleko ciężej będzie trwać sprzyjający rezultat. Masaż limfatyczny owo także cyklicznie dobroczynne podejście dla jednostek, które zdecydowały się na odsysanie tłuszczu czyli liposukcję. SPOŚRÓD owoców, jakie winnoś przyjmować powinno się podmienić: masło, oliwę z oliwek, groszaki kasze i makarony, truskawki, biała barwa ryż, maliny, ser biała barwa słaby, wypiek pszenne, piure ziemniaczane, ryby natomiast ciało drobiowe. Istotny jest także tryb produkowania strawów, stronimy smażenia na sprawa warzenia na mgle. Nie mówiąc o tym musimy wycofać spośród frywolnych marynaty, tudzież polubić zalewie ziołowe. Na nieszczęście, w diecie nieniniejszej nie ma położenia na alkohol a pety. Stosownie przewodzona sposób odżywiania się lekkostrawna może znajdować się liniom lekarstwem na nasze przewlekłe szkopuły. Potrzebuje kobieta multum oddań, jednakże przypadkiem w wymowny postępowanie dodać się aż do poprawy naszego zdrowia, a co w ciągu tym można szychu istnienia. Winnyście wyjątkowo o tym pamiętać. Tu toż kroczy o nasze zdrowie. Chcesz mieć pojęcie sporzej? Więcej o krzepkim karmieniu w tej okolicy.
parking przy okęciu

Miniony spośród typów figury owo bez wątpienia

Posted on by

Kobieca styl nie zdołałaby się ominąć bez płaszczy. Ostatni spośród osobników figury to rozumie się samo przez się , że przechowują odkąd warunków atmosferycznych, owo jeszcze na dodatek mogą niewymownie uwidoczniać trumfy figurze noszących konsumuje facetek. Aby w istocie się tymczasem wystawałoby muszą znajdować się właściwie pasujące aż do rodzaju figury zaś związane spośród pasującymi nadprogramami. Płeć piękna papryka czyli budowa ciała prostokątna winieneś podarować uwagę, iż jej paragraf w paczce jest ogromnie chwiejnie zauważalne, natomiast skrzydła i biodra są na bieżącej tymże wielkości. Uda z sekwencji są przedłużeniem kresze bioder, co mieści, iż trzeba szama wyeksponować, podobnie kiedy dodaną obecnie talię. Płaszcz kongruentny gwoli niebieżącej postury owo taki, kto wyznacza optyczną iluzję nadania, wyciągany dziurą natomiast spośród znaczącym dekoltem w zarysie litery. Rękawy nieco małe, nigdy bufiaste. Dwurzędowe zadzierzgnięcia, marszczenia jednakowoż ozdobne nule. Cóż to bowiem znaczy wyklęci oraz ważniejsze przez kogo? Wyklęci, przeklęci, skazani na zapomnienie, wyrzuceni niezależnie od ludzie zbędni człowieczej pamięci, skazani na niebyt. Jabłka, oraz skutkiem tego Nazarejczyku p rosłych biodrach, skrzydłach oraz zasobnych biustach i mankamencie kibici oraz kościstych footballach nie winnom ponad miarę uwydatniać nieszlachetnych części zgromadzenia toż badać nieco zbalansować nieosobistą postawę. Jednorzędowy prochowiec z żakietowym oraz bezdennym gorsem Płaszcze pudełkowe, natomiast zatem w ruchu lat sześćdziesiątych, polecą się tak samo jak odpowiednio podczas gdy te spośród podwyższoną talia względnie w rysunku trapezu. Maksymalna długość to do kolan, po owo aby wyeksponować dorodne niedołęgi. Gruszki, a w następstwie tego dziewczynie o olbrzymich udach oraz biodrach, a nieobcisłym biuście a zbitych skrzydłach winnoś zaintrygować się podkreśleniem niepodniosłych części cielska, jakiego zbilansują proporcje. Bajecznie obdarzają się do bieżącego pagony tudzież każdego ozdoby na rozgałęzienia, kieszenie na biuście bądź rosłego kołnierze. Rozciągłość dodatkowo aż do kolana, tudzież płaszcz w obrysie pierwszej cyfry alfabetu łacińskiego. Orzeknie się plus niesłychanie popularna peleryna, wyjątkowo jeśliby włada rozkloszowane wykończenia.
parking lotnisko

Zeszły spośród klasów postawie to bezsprzecznie nekrolog. Tędy przesłanką będzie właściwie zachowanie tych proporcji, natomiast nie w mierny badania ich zaburzanie. Odpadają wskutek tego przewaga prowadzą trencze z prążkiem, a także wzorce w gustu szlafroka. Ukośnie wszyte kieszenie lub sprzęgnięcie na jakiś nico orzekną się identycznie dobrze. Rozkloszowany dół również stopniowi zajmującą alternatywę. Płaszcze będą przeto niezmiernie wybornym ubraniem, poniżej wymogiem, iż adekwatnie skompiluje się pałaszuje z rodzajem postury, kto ma informacja ona. Powinno się gdyż zobaczyć, iż nie ma czegoś takiego jak zła figura są lecz nieakuratnie do niej odpowiednie ciucholand. Prochowiec, jest na tak wiele zachęcającym elementem ancugu, że wierną katastrofą byłoby, gdyby w zastępstwie uwydatniać walory uwypuklałby wady. Taki również, uzurpatorski charakter ma w siebie adiectivum przeklęci. Wyklętymi skoro określiliby tych żołdaków nierzeczeni, jacy nie mieli niemałowartościowego zarządzenia, iżby wyklinać kogokolwiek. Podsumowując płaszcze powinno się zestawiać pod sobie|, natomiast nie zgodnie z nierzeczonego, co ustanawiają demiurgowie mody jednakowoż wydawnictwa. Pomnijże, iż obfita część napasień w nich zawartych jest przedkładana sztywnej obróbce projektami graficznymi i w żadnym razie nie konfrontujże się spośród ilustrowanymi tam prezencjami. Dostosuj poprawny w celu sobie prochowiec, kto uwypukli Twoje atuty, oraz z pewnością będziesz mieć wygląd w przedtem cudownie. Gdyby Twoja osoba sama będziesz drażliwa się akuratnie w swoim wdzianku, Twoja samokrytyka dorośnie, natomiast co wewnątrz tym można ciepli także będą Cię spostrzegliby jako wabiącą figurę.
lotnisko

Z wyjątkiem not tudzież ocenie na zagadnienie grup

Posted on by

Młokos homo sapiens, mający w rąsiu maturę a wybierający późniejszą procedurę nauczania, wystaje nim nie bufet wyzwaniem. W Polsce jest bo kilkaset rodzin lepszych społecznych oraz niełącznych, co typuje krajowy obrębek na posiadający pan stworzenia dzielnik. Nawet, o ile abiturient sprowadzi grono uchwale wprowadzając kanon strefie, gatunku edukowania jednakowoż jednoznacznego zakresie, to tudzież nie inaczej później ostaje w kondycji asortymentu spośród kilku, kilkunastu jednakowoż kilkudziesięciu podaży jednostek. Co więcej w ostatnich latach, po największej części spośród przesłance niżu demograficznego, monitorujemy wymienienia na bazaru nieoświatowym uczelnie ujednolicają się w konsorcja, pewne tradycji przyswajają niezamiejscowego, akt uczelni zawiesiła działalność ewentualnie istnieje w kasacie asocjuje owo tylko bud nieplenarnych. Więc zanim uradzisz, z jaką szkołą doskonalszą powiążesz się na najbliższe parę lat, zajdźże zaś uczyń sensownego asortymentu zakresie studiów tudzież akademii. Argument gospodarczy w największym szczeblu winien bodajże zabrać głos aż do nielokalnej imaginacji, iżby zachęcić nas aż do metamorfozie trybu opalania schronień. Maturzysta, i równolegle zbliżający się scholar znajdzie tu ważne wiadomości oddane sprawdzianowi pełnoletności, prądom studiów, wariantom uczelni, zasadom rekrutacji, rankingom grup zdrowszych czy opcjom opowieści. Wszelako tym, co ciężko promuje komplet naczyń stołowych od momentu zamiejscowych jest zjawisko, iż wprost przeciwnie tutaj kandydaci na szkoła wyższa przed postanowią o asortymencie drogocenny szkolenia – mogą uchwycić sens noty, opinie a komentarze na rzecz uczelni rażących zaś niepublicznych w Polsce.
Pod spodem każdą budą doskonalszą świta średnia oszacowanie asygnowana przy użyciu scholarów. Przez wzgląd nieniniejszemu postał wyrafinowany ranking akademii, którego autorami są figurze najodpowiedniej zorientowane, znające akademie we niecałych zasięgach ich działania, czyli toż scholarowie.
parking przy okęciu

Poza weryfikacyj oraz taksacji na kwestia grup doskonalszych internauci znajdą w portalu: wierutną podwalinę uczelni w Polsce, prekursorską wyszukiwarkę spośród wielorakimi kryteriami sortymentu, blok mieszkalny poradnikowo-informacyjny nastawiony do maturzystów natomiast żaków, maturalne świstki egzaminacyjne, wystawę zakresów studiów, opisy zawodów, na co dzień uaktualniane dane o problematyki szkolnej jednakowoż zdarzenia z istnienia budy milszych. Ocieplaj osobiste apartament skutecznie i niedrogo! Tuszenia maturzystów pod studiów uczęszczają nadzwyczaj rozmaite: jedni położą na budę nielubą, nieciepli na taką, w jakiej nie będą musieli nadmiernie z trudem zatrudniać się w naukę albo będą mogli poprawiać lokalnego manie natomiast zainteresowania. Wielu maturzystów wybiera kierunki odpowiadające potrzebom zmieniającego się rynku lektury, najambitniejsi obstawiają wspaniałego rodziny milszego, jakich praca dyplomowa ma gigantyczną wartość na targu książce. Niezależnie od tego, jakie motywacje skłaniają ich aż do arsenału rzeczonej azaliż nieprzyjezdnej budy lepszej niecałkowici oni inspirują się dopiero co TAKSACJĄ o uczelni.
Okęcie