To uwielbiam, a tego nie

Posted on by

Z jakiej przyczyny jakaś postać lubi zajadać się wszystkimi ciastami, a druga gustuje zaledwie pewnym konkretnym gatunku? Do głębi nie rozumiem osób, które zajadają się przeróżnego wariantu tortami. Nie chodzi nawet o owo, że są one z reguły chyba słodsze niż inne ciasta, tymczasem o to, iż są dziwnie mokre w środku.

Ja w żadnym wypadku nie lubiłem tortów, niemniej jednak niezwykle lubię wielorakie ciasta. Wzorem takiego ciasta jest tutaj miodownik. Moja lepsza połowa wypieka go jedynie raz w roku. Pewnie to jest zagadka niniejszego, że po prawdzie ubóstwiam to ciasto. Jeśli mi wypiekała miodownik co parę tygodni, zatem chyba bym tak za nim nie przepadał. Jak mówią im dłużej się na coś wyczekuje tym jest to smaczniejsze.

Inne ciasta, jakimi podobnie się zdołam zajadać to tak nazywane muffinki. Te na pewno jadam znacznie systematyczniej, natomiast w tym miejscu w rzeczywistości co tydzień wolno piec pod każdym względem zmieniony rodzaj tych pyszności.

Torty nie są samotnymi wypiekami, których staram się wystrzegać. Innym wariantem słodkości są serniki. Tych również osobliwie nie lubię, tymczasem są tutaj warianty, jakie zjem nawet z wielkim smakiem. Pewno te typy należą do serników na ciepło, czy jakoś tak to się określa.

Nie powinno się pewno dopisywać, że najwięcej można się objeść ciastami przy okazji wielorakich świąt. Niezwykle przyzwoicie się komponuje, jako że jedne są już bardzo blisko.