Dawniej pewno było przyzwoiciej

Posted on by

Jak dużo godzin przebywacie w Internecie? Na rozmaitego typu forach, pogawędkach czy też serwisach społecznościowych? Z jakiej przyczyny pytam. Zauważyłem, iż niezmiernie dużo ludzi, jakie można w kółko zastać w niniejszych miejscach, wyjątkowo na czacie, poczyna regularnie stosować slangu sieci.

Zamiast wpisać zaraz wracam, zapisują zw, wielokrotnie pojawiają się takie omg względnie btw itp. Wykonuje się to dlatego, by coś rychlej napisać. Ktoś kto pierwszy raz wstąpi w takie miejsce, w takim razie bardzo często absolutnie nie ma zrozumienia o co chodzi. Nie jest to bodaj nazbyt normalne. Doskonale rozumiem oszczędności w czasie, ale po pewnym czasie to się przenosi np. na fora.

Wstąpi taki oszczędzający na czasie i zatytułuje temat przepisye, w opisie strzeli nieco btw i z kolei liczy, iż ktokolwiek mu pomoże, z reguły w parę minut po założeniu tego tematu.

Nie wiem, toż jak zauważam taki temat transport, wtedy go se opuszczam i idę do sąsiedniego. Również szanuję własny czas i to nader cenię, z tej przyczyny nie będę marnotrawił go na frapowanie się w czym jest trudność.