Nie ćwiczysz, zostajesz w tyle

Posted on by

Nadzwyczaj chcemy pozostać perfekcyjnym bramkarzem, czy też niezmiernie marzy nam się pozostanie świetnym muzykiem. Ściśle mówiąc, nie ma gruntownie znaczenia kim byśmy chcieli być. W wszystkim wypadku, o ile marzy się nam bycie najlepszym, albo bodaj wybitnie porządnym, wówczas musimy poświęcić w zasadzie od groma czasu oraz zaangażowania.

Nawet osoby obdarzone kolosalnym geniuszem muszą nader wiele trenować się, by nie zatrzymać się w miejscu. Ani chybi będzie im od groma prościej uzyskać cel, ale jeśli zaledwie przestaną ćwiczyć, wobec tego w którymś miejscu zabraknie im nawet ich kolosalnego talentu. Nie ma gruntownie tutaj znaczenia czy chodzi o wspomnianą piłkę, granie na gitarze, kluczowe jest owo, by nie kończyć się kształtować, a bez ćwiczeń, lekcji na gitarze nadejdzie dzień, że staniemy w miejscu.

W tamtym czasie inni, którzy nadzwyczaj mocno uczyli, rozpoczną nas stopniowo prześcigać i zostawiać w tyle. Osiągnięcie sukcesu w kółko jest dużo łatwiejsze aniżeli utrzymanie wiadomej pozycji lidera. W związku z tym również należy permanentnie pomnieć o ćwiczeniu.

Owo zapewni nam szlifować swój polot oraz ciągle się poprawiać. Pod żadnym pozorem nie wolno być tak poprawnym, by nie zdołać być jeszcze lepszym.