Parking i ochrona.

Posted on by

Sklepy takie jak supermarkety bezustannie muszą dbać o owo by Klienci do nich powracali na kupowanie. Wciąż nie tak dawno pewnym z dylematów z jakimi się niniejsze sklepy wojowały były ich parkingi. Właściwie to jakaś część z poruszanych sklepów wciąż ma z tym istotny szkopuł.

Co dla Konsumenta, jaki ma swój wóz jest znaczne w toku sprawunków w takim sklepie? W moim pojęciu taki Nabywca będzie zastanawiał się nad tym czy jego pojazd pozostawiony na parkingu jest absolutnie bezpieczny. Przypuszczalnie nie każdy Konsument, może część z nich skoncentruje się zaledwie na zakupach. Ja tymczasem myślami bym był bliżej owego parkingu i mojego wozu na nim.

Miejsce do parkowania przy takim sklepie jest przeważnie parkingiem obserwowanym, ale właściwie taki ochroniarz spoglądający się w monitor nie będzie miał w pełni pojęcia czy przy moim samochodzie jestem ja czy ktokolwiek który pragnie se tym autem odjechać.

Chodzi bez wątpliwości o to, iż nie będzie miał w pełni pojęcia czy przy wozie jest jego właściciel. Jak wiele czasu potrzeba aby z takiego parkingu wyjąć wóz? Dla fachury zaledwie parę sekund? Być może minut. Dziwne jest to, iż malutko kto zwraca po prawdzie uwagę na kamery z parkingu. Czapka z daszkiem, kapuza na makówce i można se sterczeć przy samochodzie.

Normalnie taka osoba winna aktywować niejaki bodaj niewielki alarmik. Ochroniarz z monitoringu daje dane na galerie i w tej chwili winien zaiwaniać jakiś drugi żeby stwierdzić czy to posiadacz.